Pirms viesu ierašanās es ieberu tualetē 7 ēdamkarotes sāls un dvēsele būs mierīga; Mājas triks!

Daudzas mājsaimnieces velta ievērojamu laiku, lai uzturētu dzīvokli vienmēr tīru un kārtīgu, pastāvīgi veicot mazgāšanas un tīrīšanas darbus.

 Abos gadījumos noderēs dažādi triki un metodes, kas palīdzēs uzturēt tīrību mājās. 

 

Lūk daži piemēri:

Visu gaļu, kas tiek uzglabāta ledusskapī, piemēram, desas vai cīsiņus, vajadzētu ietīt folijā. Tas palīdzēs gaļai saglabāt svaigumu.

Lai izvairītos no apgrūtinājumiem ar tīrīšanu cepeškrāsns, vispirms to pārkaisa ar nelielu plānu kārtiņu, kas novērš sodrēju veidošanos.

Pirms gaļas ēdienu gatavošanas cepeškrāsnī pati cepeškrāsns jāpārklāj ar pergamentu, lai pēc tam nebūtu jāmazgā cepešpannas, lai noņemtu taukus.

Spogulis vannas istabā neaizsvīdīs, ja vispirms to sasmērēsiet ar parastajām skūšanās putām.

Mazgājot grīdas, nav nepieciešams izmantot dažādus līdzekļus. Pietiek ar ēdamkaroti sāls un tējkaroti glicerīna. Grīda patiešām spīdēs.

Lasi arī: Oriģināls sagatave ziemai: baklažānu adžika recepte

Vannas istabas krāni vienmēr var spīdēt, ja tos ierīvē ar bezkrāsainu apavu vasku.

Papildus tam es nesen uzzināju, ka tualetē var ieliet sāli. Par to man pastāstīja kaimiņiene, kas, protams, mani ieinteresēja.

Es pati visu izmēģināju un atklāju, tagad esmu gatava dalīties savās domās un pieredzē.

Sāls, kā zināms, ir ļoti labs konservants, kas palīdz novērst dažādu baktēriju parādīšanos un attīstību. Pateicoties tam, tiek saglabāts produktu svaigums.

Katrā tualetē ir milzīgs skaits dažādu baktēriju, un tās būs jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, kā tās vispār tiek mazgātas. Protams, var izmantot dažādas vielas, kas satur hloru, taču nav jāskaidro, ka hlors ir gaistoša viela, kas, nonākot plaušās, veselību neuzlabos.

 

Ir alternatīva iespēja – periodiski ielejiet ūdeņraža peroksīdu tualetē. Tas ir ļoti labs antiseptisks līdzeklis, kas samazina baktēriju augšanu.

Tas arī samazinās aplikuma parādīšanos pašā tualetē. Lai to izdarītu, katru vakaru tualetē jāielej ēdamkarote peroksīda.

Kāpēc tad sāls noderēs?

Kā minēts iepriekš, sāls samazinās baktēriju parādīšanos un to vairošanos. Sāls arī izšķīdina minerālu nogulsnes, kas var parādīties tualetē no sliktas kvalitātes ūdens.

 

Kā to izmantot?

Lai veiktu procedūru, pietiek ar visvienkāršāko un lētāko sāli.

Jāpaņem sauja sāls, kas jāizber uz poda virsmas.

Pēc 15 minūtēm jāņem birste un viss kārtīgi jānotīra. Ja dažkārt tualetes podā parādās ūdens noplūdes pēdas, tad var redzēt, ka drīz sāls no tās tiks vaļā. Ceļš pamazām izkusīs un pazudīs pavisam.

Metodi var uzlabot

Uzreiz gribu atzīmēt, ka man ne visai patīk veikalā nopērkamie gaisa atsvaidzinātāji. Un šeit jēga nav tik daudz aromātos, bet gan šādu produktu sastāvā. Daudzas sastāvdaļas ir alerģiskas.

Tā vietā es izmantoju mājās gatavotus aromatizētājus.

Var ņemt nelielas burciņas, kurās jāpievieno 1-2 ēd.k. sāls. Vislabāk ir ņemt jūras.

Tur jums jāpievieno ne vairāk kā 10 pilienus ēteriskās eļļas. Tālāk burkas tiek novietotas plauktos vannas istabā un tualetē. Tas rada ļoti vieglu un patīkamu aromātu.

Var mainīt arī burciņu sastāvu, taču sāls nav jāizmet, bet gan jāieber podā.
Pēc tam tualetei ir ļoti patīkams aromāts, kas neizraisa kairinājumu. Tieši šī iemesla dēļ es vienmēr izlieku jaunu burku pirms viesu ierašanās.

Protams, šī ir ļoti vienkārša metode, kas nesagādās grūtības. Tāpēc tas var radīt jautājumus par to, vai tas ir neefektīvs. Tomēr nenovērtējiet šo padomu par zemu. Tikai viena karote sāls pasargās jūsu vannas istabu un tualeti tīru no nepatīkamām smakām.

Leave a Comment